+420 777 337 006

Nově pro vás nabízíme také řešení elektronické evidence tržeb. Zajistíme vám registrační pokladnu, optimální software, stejně jako údržbu a správu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, a nebo se můžete podívat přímo na náš web řešící EET.

Jedním z cílů naší společnosti je být naprosto transparentní ke klientovi. Z tohoto důvodu zajišťujeme plnou dokumentaci veškerých prováděných úkonů, které klientovi poskytujeme v měsíčních intervalech. V rámci auditu zajistíme také dokumentaci stávajících sítí.

Pro koho je dokumentace určena?

- pro firmy, které chtějí optimalizovat IT správu

Co všechno může dokumentace zahrnovat?

- zmapování stávající sítě

- monitoring sítě a veškerých prvků, vč. periferií

Dodáme veškeré IT technologie, ať už hardware nebo software: počítače a jejich programové vybavení, tiskárny, kopírky, licence k operačním programům, antivirová a firewall řešení, spotřební materiál (papíry, tonery, inkousty, kancelářské potřeby a jiné. Dodáváme na fakturu, standardně s dvoutýdenní splatností. Veškeré zboží zasíláme nebo dovážíme přímo ke klientovi, možné je také nainstalování a zaškolení.

 

Pro koho jsou naše služby určeny?

- pro každého, ať už pro domácnosti, pro firmy, státní správu nebo pro školy

Zajistíme komplexní IT audit ve vaší společnosti, poskytneme konzultaci, navrhneme optimální řešení vašeho problému. Poradíme při výběru hardware i software, jsme schopni pro vás připravit a realizovat výběrová řízení. V rámci auditu můžeme také zmapovat vaši síť, pokud nemáte kvalitní podklady k jejímu fungování.

Pro koho je audit určen?

- pro firmy, které chtějí optimalizovat IT správu

- pro každého, kdo potřebuje poradit s řešením svého IT

 Co všechno může audit zahrnovat?

- komplexní audit IT

- výběr správného zařízení

- spolupráce na výběrových řízení

- návrhy datových sítí

Dodáme a instalujeme interaktivní tabule, projekční plátna, projektory i ozvučení. Dodáváme řešení pro školy, školící centra, zasedací místnosti. Zajišťujeme také servis audiovizuální techniky.

 

Co všechno mohou naše služby zahrnovat?

- návrh a instalace ozvučení

- instalaci projektorů a pláten

- instalace interaktivních tabulí včetně zaškolení

Podkategorie