+420 777 337 006

O nás

Firma MBMtech.cz vznikla s vizí malé rodinné firmy. Důvod k tomu byl jednoduchý – s našimi klienty jsme chtěli mít vazby, které budou nahrávat funkční a příjemné spolupráci. Nikdy jsme nechtěli vytvořit obří neosobní firmu, ve které by byl klient jen číslo zakázky a variabilní symbol na faktuře.

Co nabízíme? Jednoduše vše, co se týká počítačů. Primárně se zabýváme výstavbou a správou počítačových sítí. Do běžných aktivit pro nás ale patří také údržba počítačů, včetně jejich čištění a oprav. Zkrátka nabízíme kompletní služby od návrhu, přes realizaci, aktuální dokumentaci až po monitoring.

Také dodáváme HW i SW, stejně jako spotřební materiál. Tedy jednoduše. Máte počítač? Jsme tu pro vás! A je jedno, jestli máte doma jeden počítač, který je pomalý a potřebuje zrychlit, nebo jestli máte firmu se servery a větším počtem zaměstnanců. V obou případech se o vás dokážeme postarat.

Zaměřujeme se na skutečné přání, cíle a potřeby zákazníka, bereme v potaz jeho stávající situaci, základem je pro nás vždy individuální přístup. Pracujeme se všemi operačními systémy (Unix, Windows, Mac OS X).

Náš tým

MM

I Matěje vám časem představíme.

Andy

Big boss, hlava našeho týmu a nejvznešenější člen našeho týmu, lord Andy, Parson Russell Terier, který na nás dohlíží. Pokud si teda zrovna nechce hrát s míčkem...

Kateřina Musilová

Anna je naše PR specialistka. Právě jí se většinou dovoláte, pokud vyzkoušíte naši hotline.

Miroslav Mlejnek

S nápadem založit malou IT firmu, přišel právě Mirek.